Flaga Unii Europejskiej
Wróć do targów

Targi Warszawa- Atrakcje 15 września, 2024

Nie ma mowy o nudzie na targach Mamaville w Warszawie! 🥳 Już w Niedzielę 7 kwietnia w Arena Ursynów czeka mnóstwo atrakcji na Wasze pociechy, takie jak klocki, dmuchańce, warsztaty kreatywne, animacje i wiele, wiele więcej. 😍 O dobrą zabawę zadbają:

GOOD WOOD Poland

GOOD WOOD na targach Mamaville tworzy przestrzeń pełną magii i ruchu dla Was i Waszych dzieci. Pokazujemy, jak mądrze wspierać rozwój dziecka, zapewniając zabawę i ruch. Stworzymy aktywną strefę zabaw, gdzie pokażemy możliwości placu zabaw Good Wood.

Dla spragnionych odpoczynku i wyciszenia wyczarujemy pachnący świat sensoryki, gdzie dzieci doświadczą go ze wszystkimi zmysłami. Zapraszamy rodziców z najmłodszymi dziećmi oraz starszaków do świata sensoryki i zdrowego ruchu.

Pamiętajcie: wspieranie dzieci w rozwoju to najlepszy prezent, jaki możecie im dać. Przyjdźcie i poznajcie zabawki, które pobudzają kreatywność, usprawniają motorykę i dają mnóstwo zabawy. 🌟

Klocki Qubtrix

Jeśli szukacie sposobu na wejście do fascynującego świata kreatywnej zabawy, to zdecydowanie odwiedźcie stoisko klocków QUBTRIX!

QUBTRIX to pierwsze na świecie klocki drewniane, które można połączyć nie tylko ze sobą, ale również z klockami plastikowymi różnych producentów. Łączenie tych dwóch światów jest naprawdę proste i pozwala na tworzenie unikalnych wież, torów dla kulek i innych interesujących konstrukcji.

Dmuchaniec #Mamaville – niezwykła atrakcja dla maluchów i starszaków! To niezwykły zamek do zadań specjalnych, który będzie czekał na najmłodszych uczestników w strefie Atrakcji. Dmuchaniec Mamaville to nie tylko miejsce do skakania i wygłupów – to prawdziwa kraina przygody, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności motoryczne, budować relacje z innymi dziećmi i cieszyć się wspólną zabawą.

Odłącz się – Połącz się Ogólnopolska Kampania Społeczna