Flaga Unii Europejskiej

O NAS

Mamaville powstało jako projekt zaprzyjaźnionych kobiet, chcących kreatywnie i edukacyjnie rozwinąć temat macierzyństwa, dostrzegając swego rodzaju niszę, którą idealnie wypełniłaby inicjatywa wspierania przedsiębiorczych matek. Kobiet, które spełniając się w macierzyństwie, znalazły w nim również inspirację do tworzenia rzeczy jakich dotychczas brakowało im na rynku, rzeczy produkowanych z pasją i z najlepszych surowców i w większości wyprodukowane w Polsce.

Mamaville stało się więc przestrzenią, gdzie podczas Targów dla Mamy i Dziecka, twórcze i aktywne mamy mogły zaprezentować swoje autorskie kolekcje odzieży czy akcesoriów dziecięcych, poddać ocenie innych własną wytwórczość prowadzoną na mniejszą lub większą skalę, przetestować ofertę wyselekcjonowanych producentów, dokonać wymiany myśli, poglądów i pomysłów.

Jako doświadczony organizator Targów dla Mamy i Dziecka, Mamaville nauczyło nas, że radość z bycia rodzicem niesie ze sobą nie tylko nowe wyzwania coraz bardziej intensywnego życia, ale prowokuje też do podejmowania działań na kolejnych polach.

Kierowane silnym przekonaniem, że przed Mamaville jeszcze dużo do zrobienia, to z satysfakcją oceniamy nasze dotychczasowe osiągnięcia – 10 lat organizowania ogólnopolskich targów i przeszło 80 edycji specjalnych wydarzeń w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, grono zaprzyjaźnionych wystawców i tłumy uśmiechniętych klientów, z wiarą i entuzjazmem.

Poza tym prężnie działająca platform sprzedażowa online mamaville.pl dostępna wszędzie, gdzie przyjdzie Wam ochota na zakupy u sprawdzonych przez nas projektantów i dostawców.
Mamaville.pl , to wspólna przestrzeń dla marek kreatywnych mam.

W 2023 roku stworzyłyśmy Blog mamaville – nową przestrzeni pełną inspirujących treści dla wszystkich kobiet! Jesteśmy bardzo podekscytowane, że możemy Was zaprosić do odkrywania naszego nowego bloga. Po 9 latach organizowania Targów Mamaville, przyszedł czas na kolejne wyzwanie. Tworzymy dla Was przestrzeń pełną bogatego wachlarza tematów związanych z rozwojem, macierzyństwem i nie tylko. Na naszym blogu znajdziecie wiele ciekawych artykułów, które mają na celu wsparcie Was w codziennym życiu i inspirację do osiągania sukcesów. Dzielimy się praktycznymi poradami dotyczącymi rozwoju osobistego, zarządzania czasem, budowania relacji, zdrowego stylu życia i równowagi pomiędzy życiem rodzinnym a zawodowym. Również tematyka macierzyństwa odgrywa ważną rolę w naszych treściach. Zapraszamy.

Uwielbiamy obserwować jak tworzy się mamavillowa kraina, to sama przyjemność dla nas. Ponad 10 lat spełniania marzeń i podejmowania przez nas ryzyka owocuje dziś ogólnopolską społecznością kobiet w ciąży, mam i rodzin z dziećmi, którzy tak jak my chcą czegoś więcej. Dzięki udziałowi w targach wspieracie polskie marki i biznesy, lokalnych producentów, innowacyjne rozwiązania, miejsca związane z tematyką rodzicielstwa. Ta obopólna wymiana przyczynia się w dużym stopniu do rozwoju rodzimych firm, świadomości, nie tylko konsumenckiej, ale i rodzicielskiej, co jest jak uważamy dużą wartością.

Od 10 lat towarzyszy nam TEAM Mamaville nasz zespół, który pozwala nam na zachowanie naszej wyjątkowości i oryginalności. A My wciąż chcemy być największymi i niezależnymi targami. Wciąż wprowadzamy nowości zarówno na targach, stronie mamaville.pl, jak i w kontakcie z naszymi wystawcami. To Wy właśnie, Wy mamavillowi Wystawcy, w dużej mierze tworzycie klimat Mamaville a nas bardzo cieszy Wasz rozwój i chęć dawania klientom tego, co najlepsze.

Zapraszamy do współpracy.
Maja i Agata