Flaga Unii Europejskiej
Wróć do targów

Targi Gliwice – Informacje i Bilety 24 marca, 2024 - 24 marca, 2024

Dzień dobry Gliwice!🥰 Mamaville, już po raz drugi organizuje swoje targi w Gliwicach. Pierwsza edycja była bardzo udana i mamy nadzieję, że druga będzie jeszcze lepsza. !!!

💎 Targi Mamaville Gliwice vol. 2
💎  Pre Zero Arena Gliwice, Akademicka 50, 44-100 Gliwice
💎 Godz. 10-17
💎 Wstęp: Bezpłatny

MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka po raz drugi w Gliwicach! ❤️

Targi Mamaville to największe wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców oraz rodzin z dziećmi i każdego zainteresowanego tematyką macierzyństwa. 
Targi Mamaville organizowane są już ponad 9 lat w 7 polskich miastach i w 2024 roku zamierzamy także rozwijać się dalej.
Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tę nową, ekscytującą przygodę życia. ✨
Naszą misją jest wspieranie kobiet na każdym etapie Twojej podróży przez macierzyństwo. To ma być ich droga i własny sposób na macierzyństwo.
Od samego początku chcemy, żeby Mamaville było miejscem, gdzie znajdziecie inspiracje podczas ciąży, przygotowania do narodzin i pierwszych dni macierzyństwa.
Chcemy również towarzyszyć mamom przy wspieraniu rozwoju dziecka, pokazując jakie są możliwości i dając przestrzeń do spotkań z ekspertami w swoich dziedzinach.
Dlatego Targi Mamaville oprócz zakupów, to także dzień pełen atrakcji, zajęć dla dzieci i wykładów dla rodziców.

✨ STREFA EDUKACYJNA
Edukacja dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów.

❤️ WARSZTATY DLA DOROSŁYCH
Wkrótce

❤️ WARSZTATY DLA DZIECI
Wkrótce

✨ STREFA ZAKUPÓW
Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.
Jednego dnia w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych wystawców, polskie marki dla mam i dzieci.
Targi Mamaville to przede wszystkim:
⚡️ Ponad 60 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
⚡️ Nowe wschodzące marki, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
⚡️ Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.
⚡️ Wszystko dla mamy i dziecka z branż: ubrania / zabawki / wózki i foteliki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.
✨LISTA WYSTAWCÓW:
Wkrótce

✨ STREFA ATRAKCJI
Wkrótce

Arena Gliwice to idealne miejsce na targi rodzinne i mnóstwo udogodnienia dla Was:
🎪 Duża przestrzeń targowa do swobodnego poruszania się, także z wózkami.
🤱🏼 Przestronna strefa dla mamy i dziecka.

Targi podzielone są na strefy:

📌 Zobacz wydarzenie na Facebooku.