Flaga Unii Europejskiej
Wróć do targów

Targi Gdańsk Warsztaty i wykłady 20 kwietnia, 2024 - 21 kwietnia, 2024

TARGI MAMAVILLE GDAŃSK 20-21 KWIETNIA 2024 WARSZTATY I WYKŁADY

WARSZTATY DLA DZIECI I WYKŁADY DLA RODZICÓW SĄ BEZPŁATNE. ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA, ZAGWARANTUJ SOBIE MIEJSCE I ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ!!!

Ruszamy z zapisami na wykłady dla rodziców na Targach Mamaville Gdańsk!

Termin: 21.04.2024

Miejsce: AmberExpo Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk 

Wstęp: Warsztaty są bezpłatne, lecz ilość miejsc ograniczona. Wejście na targi jest płatne.


🟢 WYKŁADY DLA RODZICÓW 🟢

🟢 TEMAT: Jak budować relacje z dzieckiem bez kar?

– Chcesz lepiej zrozumieć siebie, swoje dziecko i jego zachowania?
– Pragniesz z większym spokojem podchodzić do wychowania dzieci?
– Chcesz poznać alternatywę do krzyków, kazań i kar?


Jeśli:
– pragniesz skuteczności i pewności, że to, co mówisz do dziecka dociera i wspiera jego rozwój
– chcesz aby twoje dziecko współpracowało
– chcesz więcej lekkości i zrozumienia w swojej codzienności

Podczas warsztatów:
– Poznasz swoje własne priorytety w wychowaniu dzieci
– Zrozumiesz czym są granice i jak uczyć dzieci przestrzegania ich
– Poznasz prawdziwą alternatywę dla ciągłego powtarzania, proszenia i straszenia dzieci konsekwencjami
– Dowiesz się jak skupiać się na tym co najważniejsze w wychowaniu

PROWADZENIE: Justyna Brzozak – twórczyni Pozytywnej Wioski Wsparcia dla rodziców i nauczycieli, którzy dążą do pogłębiania swojej świadomości w budowaniu głębokich relacji z dziećmi i samym sobą. Certyfikowana Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców i nauczycieli posiadająca akredytację Positive Discipline Association. Trenerka Komunikacji Empatycznej na bazie Porozumienia bez Przemocy i coach wg potrzeb na bazie NVC. Pasjonatka rodzicielstwa bliskości, Self-Reg i uważności. Autorka programu rozwojowego dla kobiet „Oswoić Złość i Frustrację w Macierzyństwie” oraz kursu online z Pozytywnej Dyscypliny. Prywatnie mama 3-ki dzieci w wieku 10, 8 i 3 lata.
📌Kontakt: https://justynabrzozak.com.pl/
Na warsztatach istnieje możliwość zakupu książek i kart z serii Pozytywna Dyscyplina. https://pozytywnadyscyplina.pl/

🟢 TEMAT: 5 najważniejszych rzeczy, które musisz zrobić przed porodem

Podczas wykładu poruszymy temat przygotowania do porodu – wymienię 5 elementów, o które powinna zadbać każda kobieta przed narodzinami wyczekiwanego maleństwa. Mam nadzieję, że to pozwoli każdej uczestniczce ułożyć sobie plan działania w głowie.

PROWADZENIE : Aleksandra Leśniewska z teamu Zaufaj Położnej
Pisze o sobie: Jestem położną z 6-letnim doświadczeniem. Pracowałam na sali porodowej oraz oddziale położniczym. Od samego początku pracuję również w szkole rodzenia przygotowując pary do porodu, laktacji oraz opieki nad maluszkiem. ukończyłam kurs Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego, dlatego też intensywnie udzielam pomocy w przestrzeni poradni laktacyjnej, gdzie udzielam wsparcia mamom przygotowującym się do okresu laktacji, w trakcie karmienia piersią, ale również tym, które zdecydowały się na karmienie mlekiem modyfikowanym lub nie mają innej możliwości.Dodatkowo jestem certyfikowanym instruktorem hipnorodzenia, dlatego w swojej praktyce przygotowuję do porodu ciężarne nie tylko pod kątem merytorycznym, fizycznym, ale również mentalnym poprzez zaopiekowanie się odczuwanym lękiem.Prywatnie jestem mamą rocznego Remka.
https://zaufajpoloznej.pl/

❤️ ZAJĘCIA DLA DZIECI ❤️

TEMAT: Warsztaty taneczne dla dzieci w wieku 4-6 lat

 NIEDZIELA 14:30 /  Warsztaty taneczne dla dzieci

studiotanca.pl oraz Mamaville zapraszają do najbardziej roztańczonego miejsca podczas weekendu!

Zastanówmy się, ile razy w naszych głowach pojawiał się dylemat: „Poszłabym na zajęcia taneczne, ale nie mam z kim zostawić dzieci…”albo”Chciałbym zacząć tańczyć, ale trochę boję się oceny innych…”a może”Kocham tańczyć, ale w mojej miejscowości nie ma zajęć…”
Wiemy jak dużym wyzwaniem w dzisiejszych czasach jest połączenie wielu ról. Zawodowych, rodzinnych, rozwojowych. Chcemy być dla bliskich, jednocześnie będąc dla siebie. Dlatego wychodzimy na przeciw z rozwiązaniem: TAŃCZ nie wychodząc z domu! … i tak, jest to możliwe, o ile do Twojego domu zawitają profesjonaliści. 😉 Sprawdźcie co stworzyliśmy z myślą o rodzicach, ambitnych pracujących osobach, chętnych do rozwoju: Studiotanca.pl to innowacyjna platforma, umożliwiająca subskrypcję usługi jaką jest taniec online. Nasze starannie przygotowane lekcje dostarczają nie tylko doskonałej jakości obrazu, ale także klarownego dźwięku, aby zapewnić Ci najwyższy komfort nauki. Każdą lekcję prowadzą najlepsi instruktorzy, którzy sprawią, że każda lekcja stanie się czystą przyjemnością.

Dzięki studiotanca.pl masz dostęp do różnorodnych kursów tanecznych, dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją taneczną przygodę, czy masz za sobą czas spędzony na nauce tańca, nasza platforma oferuje coś dla każdego. Nasz zespół instruktorów zadba o to, abyś mógł rozwijać swoje umiejętności taneczne w przyjaznej i dostępnej formie.

Dlaczego warto dołączyć do naszej społeczności tanecznej na Studiotanca.pl?
Po pierwsze, nasza platforma umożliwia naukę tańca w dowolnym miejscu i czasie, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób o intensywnym trybie życia.
Po drugie, nasze kursy online to nie tylko techniczna lekcja taneczna, ale także okazja do wyrażenia siebie i rozbudzenia w sobie nowej pasji.
Po trzecie, dzięki miesięcznej płatności w ramach subskrypcji, możesz tańczyć nie obciążając swojego portfela.
Będzie nam niezwykle miło poznać Cię podczas wydarzenia! Zapraszamy!


Warsztaty taneczne podczas targów Mamaville!

Choć działamy online, to z przyjemnością wskakujemy na salę, aby potańczyć, z dziećmi, młodzieżą, czy dorosłymi. W niedzielę będziecie mieli okazję zostawić nam na chwilkę swoje pociechy, złapać kawkę czy croissanta albo po prostu pochodzić między wystawcami i nacieszyć się atrakcjami przygotowanymi przez ekipę Mamaville. 😉
Zapraszamy wszystkie maluchy na taneczny mix, podczas którego wybawimy się, wyskaczemy, pośmiejemy i nauczymy się fajnych ruchów. Zajęcia poprowadzimy my, założyciele portalu studiotanca.pl (a przede wszystkim rozkochane w rodzicielstwie małżeństwo), czyli:

PROWADZENIE: Agnieszka Kaczorowska – Pela: Mistrzyni Polski oraz Świata w tańcach latynoamerykańskich. Tancerka międzynarodowej klasy „S” w obu stylach tanecznych – standardowym i latynoamerykańskim. Finalistka i zwyciężczyni programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami.
oraz
Maciek Pela – Tancerz freestylowy, wieloletni instruktor tańca hip-hop, uczestnik warsztatów tanecznych w Barcelonie podczas programu „You Can Dance – po prostu tańcz!”. Taniec jest dla niego naturalnym elementem rzeczywistości, który nigdy nie znika, niezależnie czy trenuje, gotuje albo sprząta.
Serdecznie zapraszamy i do zatańczenia! 🙂

https://www.studiotanca.pl/