Flaga Unii Europejskiej
Wróć do targów

Targi Gdańsk – Atrakcje 20 kwietnia, 2024 - 21 kwietnia, 2024

Nie ma mowy o nudzie w strefie Mamaville ! 🥳 Już w tą sobotę 20.04 i niedzielę 21.04 kwietnia na Wasze pociechy czeka mnóstwo atrakcji, takie jak klocki, dmuchaniec, warsztaty kreatywne, animacje i wiele, wiele więcej. 😍 O dobrą zabawę zadbają:

GOOD WOOD Poland

GOOD WOOD na targach Mamaville tworzy przestrzeń pełną magii i ruchu dla Was i Waszych dzieci. Pokazujemy, jak mądrze wspierać rozwój dziecka, zapewniając zabawę i ruch. Stworzymy aktywną strefę zabaw, gdzie pokażemy możliwości placu zabaw Good Wood.

Dla spragnionych odpoczynku i wyciszenia wyczarujemy pachnący świat sensoryki, gdzie dzieci doświadczą go ze wszystkimi zmysłami. Zapraszamy rodziców z najmłodszymi dziećmi oraz starszaków do świata sensoryki i zdrowego ruchu.

Pamiętajcie: wspieranie dzieci w rozwoju to najlepszy prezent, jaki możecie im dać. Przyjdźcie i poznajcie zabawki, które pobudzają kreatywność, usprawniają motorykę i dają mnóstwo zabawy. 🌟

Baw się dobrze

Baw się dobrze, to rodzinna klubokawiarnia z naturalną bawialnią dla dzieci. Cała przestrzeń stworzona jest tak, aby pozytywnie wpływać na rozwój dzieci i nie dostarczać im nadmiernych bodźców. Podczas, gdy dzieci się bawią rodzice mają możliwość napić się aromatycznej kawy i delektować się pysznym ciastem 🐿️☕🍰

Podczas targów Mamaville Baw się dobrze stworzy strefę zabaw dla dzieci w której poczujecie namiastkę miejsca, które tworzą 🌱”

Dmuchaniec #Mamaville – niezwykła atrakcja dla maluchów i starszaków! To niezwykły zamek do zadań specjalnych, który będzie czekał na najmłodszych uczestników w strefie Atrakcji. Dmuchaniec Mamaville to nie tylko miejsce do skakania i wygłupów – to prawdziwa kraina przygody, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności motoryczne, budować relacje z innymi dziećmi i cieszyć się wspólną zabawą.