Shellbag

Shellbag to przede wszystkim kolory, bo to właśnie one wprawiają w dobry nastrój. Jesteśmy marką z Gdańska i to tu powstają nasze produkty. Naszymi bestsellerami są plecaki, piórniki, parasole i torby piknikowe. Design w naszych produktach to nie wszystko, stawiamy duży nacisk na wygodę, funkcjonalność, bezpieczeństwo i wykonanie. Koniecznie sprawdź naszą ofertę, a na pewno znajdziesz coś co Ciebie zainteresuje.

Flagowe produkty

Dzieciństwo czy dorastanie to magiczny czas, który powinien upłynąć pod znakiem niekończących się beztroskich zabaw z rówieśnikami i niezapomnianych przygód, a zabawa w plenerze i długie spacery to najlepsza forma aktywności ruchowej dla dzieci. Kiedy dodamy do tego funkcjonalne i praktyczne torby, plecaki czy saszetki z oryginalnymi nadrukami, czy w ulubionym kolorze, do których dzieci mogą spakować potrzebne im rzeczy, otrzymujemy idealny zestaw. Jako rodzice powinniśmy dać naszym dzieciom jak najwięcej okazji do odkrywania tego, co je otacza bez względu na porę roku i pozwolić im zdecydować co zabrać ze sobą do ulubionej torby, gdy wychodzą z domu. Kolorowe nadruki i wygodny kształt mają zachęcić dzieci do miłego spędzania czasu na świeżym powietrzu nawet w pochmurne dni.

Nasze kolekcje powstają w naszej własnej fabryce w Polsce, w jednej z największych drukarni reklamowej w Europie w TOPQ w Gdańsku. To właśnie tutaj tworzymy w oparciu, o innowacyjne techniki druku oraz z wyselekcjonowanych, wysokogatunkowych tkanin. Tutaj też mieści się szwalnia, gdzie doświadczone krawcowe łączą ręcznie każdy element przy pomocy nowoczesnych maszyn do szycia, aby mógł powstać wysokiej jakości produkt. Pod tym samym adresem mieści się też nasze biuro, dzięki czemu możemy na każdym kroku przyglądać się produkcji, w międzyczasie eliminując ewentualne nieprawidłowości.

Marka Shellbag to polski producent akcesoriów dziecięcych, a także dla osób w każdym wieku. Te akcesoria to funkcjonalne uzupełnienie Twojej garderoby. Każdy produkt to nasz autorski pomysł, zawsze zgodny z panującymi trendami. Naszym celem jest tworzenie czegoś wyjątkowego o ciekawym designie i doskonałej jakości. Każdy nasz produkt i grafikę konsultujemy z naszymi najlepszymi doradcami — dziećmi. Każdy z oferowanych przez nas produktów powstaje w Polsce.

Jeśli szukasz najmodniejszych dziecięcych akcesoriów do garderoby, na spacer, do szkoły czy na pełen przygód wyjazd to jesteś we właściwym miejscu.

Zespół Shellbag

https://shellbag.com/