Rysia Chata

Manufaktura Rysia Chata powstała z miłości do wnętrz, w których doskonale czuje się cała rodzina – rodzice i dzieci, niezależnie od wieku. Właśnie dlatego stworzyliśmy nasz autorski system SZARAGI | pegboard, na który składają się modułowe organizery ścienne oraz meble dla dzieci. Meble dla dzieci SZARAGI wspierają kreatywność dziecka, towarzysząc mu podczas nauki i zabawy. Są bezpieczne, lekkie, stabilne i wygodne, a przy tym zachwycają uniwersalnym, ponadczasowym designem, inspirowanym założeniami metody Montessori. Tablice ścienne z systemu SZARAGI doskonale sprawdzają się w pokojach dzieci w każdym wieku, a także w królestwach nastolatków, gdzie z organizera na zabawki lub dziecięcej minigarderoby zmieniają się w kreatywny pegboard pozwalający na uporządkowanie artykułów plastycznych czy ulubionych płyt i książek. Samodzielne skomponowanie wymarzonego mebla jeszcze nigdy nie było tak proste! Jakość naszych produktów została doceniona przez architektów wnętrz, media oraz jury prestiżowych konkursów z branży parentingowej.

Flagowe produkty

Nowoczesny design dla wszystkich członków rodziny

Rodzinną manufakturę Rysia Chata stworzyliśmy z myślą o wszystkich, którzy tak jak my kochają piękne i praktyczne wnętrza. Wierzymy, że dobry design należy się każdemu członkowi rodziny, dlatego nasze wielofunkcyjne meble i tekstylia z łatwością dostosowują się do potrzeb wszystkich domowników. Produkty Rysiej Chaty wybierane są przez rodziców dzieci w każdym wieku, pracowników kreatywnych, architektów i właścicieli czworonogów. W Rysiej Chacie wszystkie meble i tekstylia wykonujemy z pasją i dbałością o detale, wykorzystując najwyższej jakości certyfikowane i ekologiczne materiały. W listopadzie 2021 roku bezpieczeństwo, design i funkcjonalność naszych mebli zostały docenione przez jury prestiżowego konkursu Nagroda Rodziców organizowanego przez portal Zabawkowicz.pl.
Poznaj nasze wyjątkowe, modułowe organizery ścienne SZARAGI.
Kiedy urządzasz dom lub mieszkanie, wybierasz meble, które nie będą wymagać wymiany od razu, gdy zmienią się twoje potrzeby lub kolorystyka wnętrz. Z systemem pegboardów SZARAGI stworzysz swój idealny modułowy organizer ścienny do pokoju dziecięcego, pracowni, biura, kuchni lub przedpokoju. Jak to możliwe? SZARAGI to więcej niż zwyczajny pegboard, bo dzięki unikalnej metodzie perforacji, pomieścić mogą dodatkowe rodzaje akcesoriów do przechowywania. W systemie SZARAGI znajdziesz kilka rozmiarów tablic, półek, haczyków, tacek i kubków oraz inne akcesoria, których kolekcję ciągle powiększamy. Wszystkie elementy są bezpieczne, wytrzymałe i bajecznie proste w montażu, a ich różnorodność pozwala na stworzenie wymarzonego organizera, którego możliwości kończą się tam, gdzie Twoja wyobraźnia!

https://rysiachata.pl/