OLYA KIDS

Stwórz bezpieczną i funkcjonalną przestrzeń dla swojego dziecka bez konieczności rezygnacji ze stylu swojego wnętrza. Nasze maty wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów, dzięki czemu spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i odczucia komfortu dla naszych dzieci. Maty piankowe OLYA KIDS są idealne dla niemowląt podczas pierwszych aktywności fizycznych jak turlanie, pełzanie czy też raczkowanie. Zestawy mat piankowych w formie puzzli można z łatwością łączyć w celu uzyskania rozmiaru dostosowanego do własnych potrzeb- w zależności czy mata ma pełnić funkcję nowoczesnego dywanu w salonie czy też wyścielać całą powierzchnię podłogi w pokoju zabaw. Nasze unikatowe wzornictwo w minimalistycznym stylu boho pozwoli odświeżyć styl Twojego wnętrza oraz sprawdzi się idealnie jako tło dla pierwszych zdjęć maluszka.

Flagowe produkty

Pomysł założenia marki OLYA KIDS powstał w momencie narodzin naszej drugiej córki. Zauważyliśmy, że na rynku brakuje wysokiej jakości mat piankowych dla dzieci, które nie tylko będą bezpieczne, ale również pasować do naszego wnętrza. Decyzja o założeniu marki mat dziecięcych była oczywista – chcieliśmy stworzyć maty, które będą zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne.

OLYA KIDS jest pierwszą polską marką produkującą maty z pianki EVA w formie puzzli o unikalnym designie. Rodzinny biznes przejął większa powierzchnię domu, co nam całkowicie nie przeszkadza, bo marka OLYA KIDS stała się naszym trzecim dzieckiem.

Jako marka mat dziecięcych, jesteśmy dumni z naszych produktów i podejścia do bezpieczeństwa i designu. Chcemy, aby każde dziecko miało możliwość korzystania z najwyższej jakości mat, które nie tylko będą stymulować rozwój i zabawę, ale także wpisywać się w styl Twojego wnętrza.

Wszystkie nasze produkty i wzory zostały zaprojektowane przez nas we współpracy z wybitnymi polskimi grafikami.

Zaczęliśmy budować naszą markę od piankowych mat w formie puzzli, ale duże zainteresowanie naszymi produktami szybko pozwoliło nam na wprowadzenie nowego asortymentu w postaci mat ochronnych, które świetnie sprawdzają się pod krzesełko do karmienia podczas rozszerzania diety lub podczas „brudnych zabaw” jak malowanie farbami czy też zabawy piaskiem kinetycznym. Mamy głowy pełne pomysłów i chęci wprowadzania nowych produktów, które w przyszłości pozwolą nam identyfikować się jako marka specjalizująca się w matach dziecięcych różnego rodzaju.

Dziękujemy za zaufani i życzymy Wam wiele radości i inspiracji przy tworzeniu przestrzeni dla Waszych maluchów!

https://olyakids.eu/