MyMiętowi

MyMiętowi lubimy kolorowe ubrania. Kolor miętowy przywodzi na myśl świeżość, harmonię i naturę. Czujemy miętę do kolorowych ubrań. Polskie marki odzieżowe wyróżnia pewnie wiele, ale nas na pewno jakość oraz indywidualizm! MyMiętowi to 100% polskie ubrania, a także 100% indywidualizmu. Szyjemy to co lubimy nosić i mamy nadzieję, że Ty też polubisz!

Flagowe produkty

Nasza historia
Własna marka odzieżowa była naszym dążeniem i marzeniem, na które powiedzmy sobie wprost: byłyśmy skazane! Jak to często bywa, również w naszym przypadku, wszystko zaczęło się w rodzinie. Moja babcia i ciocia miały tradycyjne zakłady krawieckie. Jednak ja chciałam czegoś więcej i po prostu chciałam, aby moja własna marka odzieżowa wyróżniała się na tle konkurencji.

Zaprosiłam do współpracy Justynę (moją siostrę cioteczną), która umie uszyć wszystko! Potem dołączyła do nas graficzka Magda, dzięki której możecie podziwiać printy na naszych ubraniach. I tak powstało nasze trio firmowe, czyli nowa polska marka odzieżowa MyMiętowi, którą dopełniło wcześniej wspomniane przez nas inne trio:

Kolorowe ubrania
Czerń i beż nigdy nas nie kręciły. Kolory zdecydowanie lepiej oddają nasze charaktery, pasje i kreatywność. Kolejne trio! Przypadek? U nas nic nie jest przypadkowe!

Indywidualizm
Wszystko możemy uszyć na wymiar i zgodnie z Twoim pomysłem. Ty wybierasz kolor, print i detale. Chcesz bluzę z 1 kieszonką, a może kieszenie w spodniach Ci przeszkadzają? Ty decydujesz i mówisz nam, czego oczekujesz. MyMiętowi to polska marka odzieżowa, które nie tylko stworzy dla Ciebie wymarzone ubrania, ale również będzie wsłuchana w Twoje potrzeby. Wiemy, jak ważny jest indywidualny styl i chcemy pomóc Ci go wyrazić!

Jakość, a nie jakoś
Jesteśmy to polską marką odzieżową, którą wyróżnia wysoka jakość materiałów i dodatków.

Wszystkie są produkowane w Polsce. Tutaj również szyjemy. Nasze standardy zdecydowanie odbiegają od tych, które są normą w sieciówkach. Dlatego chcemy Ci powiedzieć 2 ważne rzeczy.
Każda odzież, którą zamawiasz, wychodząca spod naszej maszyny, powstaje z maksymalną dbałością o detale, co przekłada się na wyższą cenę.

Nie szyjemy masowo i nie mamy gotowych produktów od ręki, dlatego na swój wymarzony komplet musisz poczekać.
Świadoma konsumpcja mody
Rozpisałyśmy się, ale tylko po to, żebyście mogli nas jeszcze lepiej poznać! Nasza historia dobiega końca, więc pora na szczęśliwe zakończenie. Śmiało możemy je tak nazwać, bo będzie przyjazne dla środowiska. Jesteśmy miętowe również poprzez bycie eko. Nie tylko tak mówimy, ale również działamy w tym rytmie. Nasze foliopaki są biodegradowalne, a nasze ulotki informacyjne drukujemy na szarym papierze.

https://mymietowi.pl/