Motylem jestem

"Motylem Jestem" to marka z misją, która powstała by wspierać swoim holistycznym podejściem kobiety na drodze macierzyństwa. Celebrować dokonania, otulać emocje i łagodzić dolegliwości. Przez twórczy przekaz, ilustrowane historie narodzin oraz praktyczne i piękne produktu do pełni czułości na jaką zasługuje, każda kobieta, w każdym czasie.

Flagowe produkty

„Motylem Jestem” to nie tylko nazwa marki, to przede wszystkim moja misja – ilustrowanie kobiecych historii okołoporodowych i relacji w macierzyństwie.

Moje ilustracje to hołd dla kobiecej siły, wrażliwości i niezwykłej mocy tworzenia życia.
W odpowiedzi na potrzeby i doświadczenia moich klientek, stworzyłam produkty, które wspierają kobiety na różnych etapach ich macierzyńskiej podróży. Sercem mojej oferty są termofory z pestek wiśni, które mają wiele zastosowań.

Termofory dla kobiet: Łagodzą ból w czasie menstruacji, porodu i w okołoporodowych wyzwaniach. Ciężar termoforu daje uczucie ulgi i pomaga się zrelaksować
.
Małe Termofory: Małe, delikatne termofory są idealne dla maluchów. Podgrzewane, świetnie łagodzą bóle brzuszka, a schłodzone pomagają przy pierwszych drobnych kontuzjach.

Pufy i bolster’y: Doskonałe do relaksacji, ćwiczeń, jogi czy wsparcia uroginekologicznego, zapewniają komfort i wsparcie podczas różnych aktywności.

Torby i kosmetyczki z nadrukiem: Pozwalają mieć przy sobie motywy kobiecych historii, są praktyczne i pojemne, a zarazem pełne artystycznego przekazu.

Okłady relaksacyjne: To nasz najnowszy produkt! Wyjątkowo wspierająca poduszeczka na twarz w kształcie księżyca. Wypełniona siemieniem lnianym znanym ze swoich wyjątkowych zdrowotnych właściwości, uzupełniona kwiatami lawendy lub płatkami róż. Obowiązkowa w każdym domu!

Moje produkty są zaprojektowane z myślą o holistycznym wsparciu. Wykonane z miękkiego i przyjemnego w dotyku weluru, w pastelowej, kojącej kolorystyce, wypełnione ekologicznymi pestkami wiśni, które delikatnie pachną i przyjemnie szeleszczą. Każdy termofor jest wzbogacony piękną, autorską ilustracją, celebrującą cud poczęcia, kobiecą potęgę płodności i subtelnie gloryfikującą sensualność.