Helen Doron English

Twoje dziecko od urodzenia jest nastawione na rozwój. Przez pierwsze miesiące życia jego mózg jest otwarty na wszystkie dźwięki i języki świata. Który z nich uzna za ojczysty, który za drugi czy trzeci zależy od intensywności dźwięków, w których zostaje zanurzony. Dlatego w szkołach Helen Doron angielski dla niemowląt zaczyna się już od 3. miesiąca życia Twojego dziecka. Z Tobą u boku, Twój maluch poznaje świat wszystkimi zmysłami: dotyka przedmiotów, słucha piosenek, poznaje zapachy. Rozwija się też ruchowo i manualnie: turla się, skacze, przelewa wodę łyżeczką. Przez cały czas jest otoczony angielskim. Nauczyciel mówi wyłącznie w drugim języku, wyjaśniając nowe słowa również gestem, ruchem czy przykładem. Powtarzając je wielokrotnie w różnorodnych grach i zabawach, Twój maluszek nawet nie zauważa, jak wiele się uczy. Znajdź najbliższą szkołę i umów bezpłatną lekcję pokazową na: www.helendoron.pl

Flagowe produkty

SKUTECZNIE, Z PASJĄ, NA PODSTAWIE WIEDZY I DOŚWIADCZENIA.

Jak się uczą dzieci?
Poprzez zabawę z radością i łatwością.

Dzieci w każdym wieku
Uczymy dzieci od 3. miesiąca do 19. roku życia, dostosowując kursy do ich poziomów językowego i rozwoju emocjonalnego. Sprawiamy, że nauka jest prosta.

Eksperci w nauczaniu
Nasi nauczyciele to wysoce wykwalifikowanymi specjaliści w nauczaniu metodą Helen Doron oraz najlepsi lektorzy w branży. Wspierają proces uczenia się dziecka na każdym etapie rozwoju, zachęcając go do pełnego rozwijania swoich możliwości. Zaangażowanie, kreatywność i pasja naszych nauczycieli sprawiają, że dzieci odnajdują prawdziwą przyjemność w przyswajaniu języka.

Dlaczego nasza metoda działa?
… ponieważ opiera się na głębokim zrozumieniu procesu w jaki sposób dzieci się uczą i czego potrzebują, aby rozwinąć swój potencjał. Nasze stymulujące i efektywne zajęcia są uzupełniane przez innowacyjne gry i aplikacje, odpowiadając tym samym na potrzeby dzisiejszych dzieci, które znają technologię i lubią jej używać. Umożliwiamy im w ten sposób kontynuację nauki w domu, we własnym tempie i w sposób jak najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu.

https://helendoron.pl/gliwice