Foxy Family

🦊 Rodzinna firma tworząca w PL 🦊 Rozwój, dobra zabawa 👧🏻👦🏼 i wyjątkowy prezent 🦊🔝 jakość, bezpieczeństwo (CE) i estetyka Sprawdź naszą pełną ofertę ⬇️

Flagowe produkty

Jakie są liski? Ciekawskie i sprytne! A chyba każdy rodzic przyzna, że to też typowe cechy dzieci. My również.

Gdy obserwowaliśmy najpierw jednego, a 2 lata później drugiego syna, w mig wyłapaliśmy u nich tę samą ogromną ciekawość świata. Wiedzieliśmy, że chcą oni eksplorować, przekraczać kolejne granice i odkrywać samodzielnie, ile tylko się da. Postanowiliśmy im to ułatwić. Dostosowaliśmy więc przestrzeń dla naszych ciekawskich brzdąców, ale ciągle czegoś nam brakowało, wciąż czuliśmy niedosyt. Dzieci też! I właśnie wtedy zrozumieliśmy, że chcą one poznać typowe przedmioty codziennego użytku. Zdecydowaliśmy się udostępnić je w bezpiecznej dla maluchów formie. Tak właśnie powstały tablice liski z Leonem Zawodowcem na czele.
Oczywiście nie musieliśmy tego robić sami. Tablic manipulacyjnych spotkamy na rynku wiele, ale postanowiliśmy stworzyć taką, która będzie zupełnie inna wizualnie. Będzie nasza, idealnie dostosowana do potrzeb dziecka, bezpieczna i piękna.
Gdy tworzyliśmy tablice, braliśmy pod uwagę przede wszystkim ich bezpieczeństwo więc używamy tylko atestowanych farb, szlifujemy i gładzimy wszelkie brzegi, każdy element starannie mocujemy.
Ważne jest dla nas także to, ze produkujemy je w Polsce oraz współpracujemy w ogromnym stopniu z innymi małymi rodzinnymi firmami, takimi jak nasza.

Produkty marki Foxy Family do kupienia na: https://mamaville.pl/marki/foxy-family-364