Elefantti Studio Fotografii Dziecięcej i Ciążowej

Stacjonarne Studio Fotografii zlokalizowane w Warszawie w Porcie Praskim, specjalizujące się w fotografii dziecięcej i ciążowej.

Flagowe produkty

Studio Fotografii Elefantti istnieje od 2011roku i specjalizuje się w fotografii dziecięcej i ciążowej. Fotografka Ela Kubat należy do elitarnego programu fotografów zawodowych NPS Nikon.
Klienci Studio– oprócz efektów sesji w postaci zdjęć przyjmowanych zwykle z dużym entuzjazmem- cenią sobie luźną atmosferę, którą Eli udaje się stworzyć w studio, oraz jej podejście do dzieci: umiejętność zjednania ich sobie przy jednoczesnym wyegzekwowaniu współpracy, zrozumienie natury dzieci (np. ich naturalnej potrzeby pozostawania w ciągłym ruchu;)
Studio wyposażone jest w profesjonalny, wysokiej klasy sprzęt oświetleniowy (Bowens) i fotograficzny (Nikon). Sam lokal jest przytulny, przystosowany do zaspokajania potrzeb rodzin z małymi dziećmi i przyszłych mam.
Studio mieści się w Warszawie, na 1 piętrze budynku zlokalizowanego w Porcie Praskim, przy ul. Okrzei 8/25.
Wśród oferowanych pakietów sesji znajdują się sesje ciążowe, noworodkowe i rodzinne z dziećmi. Klienci po sesji logują się do swoich prywatnych galerii, w których sami wybierają ujęcia, które chcą zakupić. Wybrane zdjęcia są poddawane profesjonalnej obróbce i przekazywane Klientom w wersji elektronicznej i drukowanej w ozdobnym pudełku.
Sesję można wykupić również w formie vouchera- ręcznie wykonanego zaproszenia.

https://www.elefantti.pl/