DEAR SOPHIE

Bycie dzieckiem to absolutnie wyjątkowy czas. czas odkrywania świata, otwartości na wszystko co nowe i spontanicznie podejmowanych decyzji. To czas kiedy, każdy dzień jest jak jedna wielka przygoda! DEAR SOPHIE powstało z myślą o dzieciach. Wszystkich! Dziewczynkach i chłopcach, młodszych i troszkę starszych, głośnych i nieśmiałych, z burzą włosów albo i bez. Bo bez względu na to, jak bardzo się od siebie różnią, wszystkie są ciekawe świata.

Flagowe produkty

Bycie dzieckiem to absolutnie wyjątkowy czas. czas odkrywania świata, otwartości na wszystko co nowe i spontanicznie podejmowanych decyzji. To czas kiedy, każdy dzień jest jak jedna wielka przygoda!

DEAR SOPHIE powstało z myślą o dzieciach. Wszystkich! Dziewczynkach i chłopcach, młodszych i troszkę starszych, głośnych i nieśmiałych, z burzą włosów albo i bez. Bo bez względu na to, jak bardzo się od siebie różnią, wszystkie są ciekawe świata.

Rozumiemy to jak nikt inny! Bo DEAR SOPHIE to My Rodzice, którzy wiedzą, jak ważne jest, by dziecko na co dzień czuło się dobrze i komfortowo; by nic nie krępowało go w odkrywaniu świata.

Ale DEAR SOPHIE to też zdolni Graficy i Projektantka, którzy wiedzą, że minimalizm – jak nic innego – może pozwolić dziecku rozwinąć wyobraźnię. Ten minimalizm – proste formy, neutralna paleta kolorów, oryginalne printy – to myśl przewodnia naszych projektów. Do tego najwyższa jakość materiałów, z których szyjemy oraz inspiracje czerpane z natury – i powstaje pełny obraz marki, którą oddajemy w Wasze ręce. DEAR SOPHIE to w 100% polski produkt: tworzymy i realizujemy nasze projekty w lokalnych szwalniach, a hasło „fair trade” to nasza wiodąca wartość.

https://dearsophie.pl/pl/