COOL mama

COOL mama jest firmą, która zajmuje się produkcją modnej odzieży ciążowej, która z jednej strony daje kobietom komfort i wygodę, a z drugiej poczucie bycia stylową i atrakcyjną. Podstawą wizji marki jest przesłanie, że nasze produkty to wielofunkcyjne ubrania, świetnie sprawdzające się w okresie ciąży, karmienia piersią, a nawet po porodzie.

Flagowe produkty

Cool Mama powstała w 2014 roku. Katarzyna Barabasz, założycielka marki, jest mamą dwóch córek. Inspiracją do stworzenia marki Cool Mama była ciąża i karmienie piersią pierwszego dziecka Kasi. Marka zrodziła się z przekonania, że ​​mamy zasługują na ubrania, które zapewnią:

1. KOMFORT,
2. TKANINY NATURALNE I/LUB EKOLOGICZNE,
3. INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA UMOŻLIWIAJĄCE DYSKRETNE KARMIENIE PIERSIĄ,
i oczywiście,
4. WYSOKĄ JAKOŚĆ.

COOL mama to modna odzież, która z jednej strony daje kobietom komfort i wygodę, a z drugiej poczucie bycia stylową i atrakcyjną. Podstawą wizji marki jest przesłanie, że nasze produkty to wielofunkcyjne, świetnie sprawdzające się w okresie ciąży, karmienia piersią, a nawet po porodzie ubrania.

Firma dostarcza starannie wyselekcjonowane, naturalne tkaniny od polskich producentów. Ubrania szyte są wyłącznie w polskich szwalniach.

https://coolmama.pl/