Flaga Unii Europejskiej
Wróć do targów

Targi Poznań – Informacje i Bilety 2 marca, 2024 - 3 marca, 2024

💎 TRŁ POZNAŃ ze strefą targów Mamaville – pierwsza historyczna edycja!
💎 2-3 marca
💎 Międzynarodowe Targi Poznańskie
💎 Godz. 11-19
💎 Wstęp: 15 zł (dzieci do lat 12 bezpłatnie)
💎 Bilety online > KUP BILET

Po dwóch latach przerwy ponownie zawitamy do Poznania. Tym razem stworzymy Strefę Mamaville na Targach Rzeczy Ładnych, które po raz pierwszy zameldują się w Poznaniu.

/ 2-3 marca / w Międzynarodowe Targi Poznańskie we wspaniałej hali nr 3 na terenie legendarnych Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wspaniała przestrzeń, wspaniała lokalizacja, wspaniałe miasto!

Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tę nową, ekscytującą przygodę życia 29 październik z nami, to świetny pomysł na rodzinne spędzenie czasu.

Targi Mamaville to przede wszystkim:

⚡️ Ponad 30 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
⚡️ Więcej premierowych, wschodzących firm, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
⚡️ Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.

Targi podzielone są na strefy:

STREFA ZAKUPÓW
U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

LISTA WYSTAWCÓW 

STREFA EDUKACYJNA
Edukacja i rozrywka dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady dla rodziców i warsztaty dla dzieci, związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów.

Warsztaty i wykłady są bezpłatne, lecz z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy.

Więcej informacji i link do zapisów wkrótce

STREFA ATRAKCJI DLA DZIECI

Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.

więcej szczegółów wkrótce

STREFA MAMY I DZIECKA
Możecie tam nakarmić czy przewinąć dziecko. Będzie przytulnie i pięknie!

STREFA RELAKSU
Na tę edycję zadbamy o większą, wygodną i kolorową strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść!

📌 Zobacz wydarzenie na Facebooku!