Flaga Unii Europejskiej
Wróć do targów

Targi Kraków – Informacje i Bilety 16 marca, 2024 - 17 marca, 2024

Już po raz 8 zapraszamy na Targi dla Mamy i Dziecka do  Krakowa. Tym razem przygotujemy dla Was Strefę Mamaville na Targach Rzeczy Ładnych. Wracamy do komfortowych przestrzeni Hali Expo Kraków.

💎 Strefa Mamaville na TRŁ
💎 EXPO Kraków
💎 Godz. 11-19
💎 Wstęp: 15 zł (dzieci do lat 12 bezpłatnie)
💎 Bilety online > https://www.ebilet.pl/biznes/targi/trl

Targi Mamaville to przede wszystkim:

⚡️ Ponad 40 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
⚡️ Więcej premierowych, wschodzących firm, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
⚡️ Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.

Targi podzielone są na strefy:

STREFA ZAKUPÓW
U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

LISTA WYSTAWCÓW

STREFA EDUKACYJNA
Edukacja i rozrywka dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady dla rodziców i warsztaty dla dzieci, związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów.

Warsztaty i wykłady są bezpłatne, lecz z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy. Wejście na targi jest płatne.

ZAPISY NA WARSZTATY >  https://app.evenea.pl/event/mv-krakow24

STREFA ATRAKCJI DLA DZIECI

Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.

Więcej szczegółów wkrótce

STREFA MAMY I DZIECKA
Możecie tam nakarmić czy przewinąć dziecko. Będzie przytulnie i pięknie!

STREFA RELAKSU
Na tę edycję zadbamy o większą, wygodną i kolorową strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść!

📌 Zobacz wydarzenie na Facebooku.

MAPA WYSTAWCÓW