Flaga Unii Europejskiej
Wróć do targów

Targi Gliwice- Atrakcje 22 września, 2024


Fabryka Młodych Talentów
Na naszym stoisku przygotujemy prawdziwą ucztę dla miłośników muzyki!

Czekają na Was niezapomniane chwile pełne dźwięków i rytmów. Będziemy się bawić przy pomocy różnych instrumentów. Dodatkowo dla tych, którzy lubią łączyć muzykę i kreatywność, przygotowaliśmy muzyczne kolorowanki, które pozwolą Wam wyrazić swoje artystyczne talenty.

Na stoisku znajdziecie świetną zabawę, mnóstwo instrumentów i muzycznych gadżetów do kupienia.

Niezależnie od wieku czy umiejętności muzycznych przyjdź do nas, aby spędzić z nami czas w magicznej atmosferze, pełnej muzycznych dźwięków!

Smykanima
Zapraszamy do Strefy Zabawy na stoisku Smykanima!

Czy masz ochotę na dzień pełen zabawy i kreatywności? Dołącz do naszej wyjątkowej strefy, gdzie czekać będą na Ciebie:

  • Malowanie buziek: Przemień się w swojego ulubionego bohatera, zwierzątko lub dowolną postać, dzięki naszym zdolnym artystom, którzy sprawią, że Twoja twarz będzie wyglądać niezwykle!
  • Strefa kreatywna z drewnianymi klockami LINDEN: Zbuduj swoje marzenia – stwórz swój własny świat pełen fantastycznych konstrukcji i kreatywnych pomysłów!

To tylko część tego, co czeka na Ciebie w naszej Strefie Zabawy! Dołącz do nas i spędź niezapomniany dzień w towarzystwie innych dzieci, pełen uśmiechów i radości!

Klocki QUBTRIX

Jeśli szukacie sposobu na wejście do fascynującego świata kreatywnej zabawy, to zdecydowanie odwiedźcie stoisko klocków QUBTRIX!

QUBTRIX to pierwsze na świecie klocki drewniane, które można połączyć nie tylko ze sobą, ale również z klockami plastikowymi różnych producentów.

Łączenie tych dwóch światów jest naprawdę proste i pozwala na tworzenie unikalnych wież, torów dla kulek i innych interesujących konstrukcji.

GOOD WOOD
W trakcie targów Mamaville stworzymy dla Ciebie i twojego dziecka przestrzeń pełną magii i ruchu. Pokażemy Ci jak mądrze wspierać twoje dziecko w rozwoju jednocześnie zapewniając świetną zabawę i zdrową dawkę ruchu. Stworzymy strefę aktywnej zabawy, gdzie pokażemy wszystkie możliwości domowego placu zabaw jakim jest Good Wood.

Linden

Wszystkie rodziny z dziećmi zapraszamy na plac zabaw z klockami Linden, który zapewni Wam moc atrakcji.
Na miejscu będziecie mogli także kupić produkty marki.

Bawialnia Mon Bebe Cafe

Bawialnia Mon Bebe Cafe przygotowała masę słodkich rarytasów, bedzie mnóstwo zabawek w stylu Montessori a przez całe wydarzenie animatorzy poprowadzą  kreatywne warsztaty w wydaniu Wielkanocnym:

– zabawy artystyczno-sensoryczne z folią bąbelkową. Ciekawa kropeczkowa struktura nada jajeczkom wielkanocnym innego wymiaru;
– zdobienie koszyczków wielkanocnych wykonanych z wikliny papierowej, 
– wyklejanie/malowanie sensorycznych pisanek;
– malowanie gąbeczkami symboli Wielkanocnych;
– barwny tor z folii bąbelkowej

i wiele wiele innych

W godzinach 10:00-12:00 na stanowisku animatorzy zadbają o dodatkowe atrakcje dla najmłodszych:
malowanie twarzy;
-modelowanie z balonów;
-interaktywne zabawy ruchowe
-zabawy z chustą animacyjną oraz gumą sensoryczną;
-budowanie konstrukcji ze słomek;
-tor przeszkód
-gry i zabawy integracyjne